Panel používateľa

Cyklotrenažéry

37 položiek

Pri výbere trenažéra je dôležité vedieť čood neho očakávate a v akom rozsahu si chcete bicyklovanie v domácom prostredí priblížiť k naozajstnému tréningu vo vonkajšom prostredí 

Interaktívny cyklotrenažér (napríklad Elite Direto) prispôsobia odpor presne podľa zvolenej trasy. To znamená že si zvolíte trasu a váš bicykel pripojený na cyklotrenažér sa chová presne tak ako by sa choval aj váš bicykel na danej trase s presnosťou +-1,5%. 

Smart cyklotrenažéry sú rovnako ako aj interaktívne navrhnuté pre čo najlepšiu komunikáciu s aplikáciou (momentálne kompatibilné s iOS a Android), všetky dáta o vašich výkonoch na cyklotrenažéry sú prehľadne spracované.

Ak chcete pri domácom tréningu zapojiť aj balans čiže trénovať bez opory kolesa, skvelým riešením pre vás budú valcové trenažéry (napríklad Elite Arion Mag či Nero). Valce sú prispôsobené tak aby boli plášte čo najmenej opotrebené a zážitok zo zimnej prípravy v domácom prostredí bude ešte autentickejší. 

Pokiaľ s domácou cyklistikou iba začínate alebo chcete využívať trenažér rekreačne, najlepšou voľbou pre vás budú klasické cyklotrenažéry, kde Elite Novo Force predstavuje ideálny pomer cena/kvalita. 

Samozrejmosťou pri cyklotrenažéroch od Elite je možnosť vrátiť trenažér až do 21 dní od zakúpenia. 

Výrobca:

Veľkosť, výrobca, parametre
Zobraziť:

 Balíky odosielame:

 dpdtrans

 yasss

 Možnosť platby kartou

viska  

 gdgfg

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Prezeraním tohto webu s tým súhlasíte. Viac info